Hakkımızda

DOĞRULUK METAL HAKKINDA

Biz Kimiz?

Cam kapak üreticisinden çok daha fazlasıyız! Ürünlerinizi taçlandırıyoruz.

2017 yılında Kahramanmaraş’ta kurulan Doğruluk Metal; sektörde yerini hızlıca almış olup, yeni nesil ve kaliteli üretim anlayışını benimseyerek dinamik yapısını tecrübeyle harmanlamıştır.

2.500 m2 kapalı, 2.500 m2 açık alana sahip olan firmamız ayda 1 milyon adet üretim kapasitesine sahiptir. Son teknolojik ekipmanlarla kurulmuş olan tesisimiz her geçen gün üretim parkuruna eklemeler yapmakta ve ürün çeşitliliğini arttırmaktadır. İş ortaklarımıza sunmuş olduğumuz kaliteli ürün, hızlı termin ve rekabetçi fiyat anlayışımız  ile firmamız mutfak eşyaları pazarında yerini almış olup sektörün öncüleri tarafından tercih edilmektedir.

Tanıtım filmi için lüten tıklayın

İşbirlikçiniz ve çözüm ortağınız Doğruluk Metal !

İşletmemiz sektörün benimsemiş olduğu kâr ve büyüme odaklı geleneksel bakış açısının yerini tüm iş süreçlerinde sürdürülebilirliğin göz önünde bulundurduğu bir yaklaşıma dönüştürmüş ve bu anlayışı prensip olarak benimsemiştir.

 

Çünkü yeni nesil üretim anlayışına sahip olan firmamız dinamik ve genç kadrosu ile disiplini birleştiriyor ve çözüm ortaklarımızın memnuniyetine odaklanıyor.

Kalite Politikamız

Doğruluk Metal geleneksel üretim standartlarını aşan anlayışıyla sektöre yeni soluk getirme misyonunu benimsemiş olup, kendini; işini ve çalışanını geliştiren bir şirket olmayı hedefleyerek üretim prensibini DİSİPLİN -KALİTE – ÖZVERİ üzerine kurmuştur.

Biz Bu Güce Sahibiz

7cm ve 40 cm arasındaki tüm temperli cam kapakları üretebiliyoruz.

Neden Doğruluk Metal ?

  • Yeni Nesil Sürdürülebilir Üretim Anlayışı
    Doğruluk Metal Cam Kapak tesislerinde üretim esnekliği gerek yenilik gerek sektörel ürün yelpazesini çeşitlendirmek için Ar-Ge çalışmalarına önem vermektedir. Üretimden arta kalan malzemeler geri dönüştürülüyor, doğayı seviyor çevreyi önemsiyoruz.
  • Cam kapak güvenilirliği

Üretim ekipmanlarının bakımını sık sık yapıyor, ürünlerimizin kalitesine önem veriyoruz. Ürünlerimizin tümü 280 C ısıya ve darbeye dayanıklıdır. Camın hijyenik özelliğini korur. Temperleme işlemi yapıldığı için emniyetli cam özelliğine sahiptir.

 

  • Sert deklanşöre dayanıklı cam kapak

Ürünlerimiz Avrupa standartlarına uygun olarak termal şok, darbeye dayanım, parça sayısı ve yükseklik bilye testleri yapılmaktadır.

  • Garanti yoluyla güven

Çözüm ortaklarımızın memnuniyeti ve gününde teslimat felsefesini esas alarak sektörde sürekli gelişip büyümeyi sağlıyoruz.

 

Doğruluk Cam Kapak ürünleri Çelik ( 430 -201- 304 ) paslanmaz kullanılarak teknolojinin getirdiği son yenilikler kullanılarak çözüm ortaklarımızın beğenisine sunulmuştur.

Cam Temperleme Nedir ?

  • Cam temperleme işlemi özel ısıtma tekniği ile yapılır. 600 – 650 santigrat derecede hızlı bir şekilde soğutulur. Yüksek sıcaklığın düşürülmesi ile camlar sertleşir. Önce dış kısımlar, sonra ise iç kısımlar soğur. Bu soğuma ile camların yüzeyinde basınç ve iç alanlarda ise çekmeler meydana gelir. Temperlenmiş bir cam farklı özelliklere sahip olur. Bu camların diğer camlara göre farklılıkları ve özellikleri vardır.
  • Dışarıdan gelen darbelere karşı direnç oluşturturken ısıya karşı da aynı görevini yapar.Doğruluk Cam Kapak tam otomatik üretim tesisinde küresel cam kapak ihtiyaçlarının üretimini çözüm ortaklarının beğenisine sunuyor.Ürünlerimiz her seferinde en iyi performansı sağlamak için kapsamlı testlerden geçer. 

DOĞRULUK METAL ÇÜNKÜ?

Ürünlerimizi çağın standartlarında üretmek için teknik ve teknolojimizi sürekli yeniliyor Ar-Ge’ye önem veriyoruz. 

Tasarım 95%
Zerafet 96%
Kalite 98%
Ergonomi 97%
EnglishTurkish
X